Юрій Вернидуб незадоволений, що матчі УПЛ розпочинаються в лютому

Тренер Зорі розповів про знущання над українським футболом

Головний тренер Луганської Зорі заявив, що проводити матчі УПЛ в лютому — це знущання над футболом:

«Чи нормально починати другу частину УПЛ в лютому? Це знущання над футболом. Так, я розумію, що треба було звужувати рамки через чемпіонат світу і вимоги ФІФА. Але чому не грати два тури в тиждень тоді, коли це дозволяє міжнародний графік, а головне – погода в нашій країні. В Англії грають і не скиглять, хоча там, звичайно, інфраструктура інша. Але компроміс можна знаходити. Ось ми зіграли з Атлетіком заключний матч у четвер, а Шахтар в середу з Ман Сіті, і я не скажу, що обидві команди в неділю ходили полем.

Мої гравці часто кажуть, що їм подобається в такому режимі – краще тільки передматчеве тренування і відразу матч. До речі, про Англію. На зимові свята планую поїхати туди днів на десять, якраз подивитися їхні матчі, які граються через два дні на третій. Подивлюсь, поспілкуюся з тренерами АПЛ. Цікаво, чому вони можуть це тягнути, а ми ні», – сказав Вернидуб в інтерв’ю ресурсу Sport Arena.

Нагадаємо, що в першому після зимової перерви матчі УПЛ Зоря на виїзді зіграє проти Карпат. Базовий день початку гри – 17 лютого.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Юрію Вернидубу прикро, що його команда пропускає голи в простих ситуаціях.