Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу чемпіонату України

Сталь - Динамо 0:2 Відео голів та огляд матчу

У неділю, 26 листопада, в рамках 17-го туру української Прем’єр-ліги київське Динамо перемогло Сталь (2:0).

У поєдинку зі Сталлю підопічні Олександра Хацкевича двічі вразили ворота суперника — по разу в кожному з таймів. До перерви голом відзначився Мбокані, після — Морозюк. При цьому захист киян вдалося в цьому матчі залишити свої ворота «сухими».

Сталь — Динамо 0:2
Голи: Мбокані, 13, Морозюк, 51

Сталь: Пеньков — Ульянов, Данієлян, Ткачук, Мицик — Якимів (Мисик, 76), Месхі (Копитов, 67) — Кузик, Малакян, Климчук — Обрадович (Вакула, 60)
Динамо: Бущан — Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Миколенко — Морозюк (Гармаш, 65), Шепелев, Буяльський, Шапаренко (Мораес, 75), Циганков — Мбокані (Русин, 86)

Попередження: Якимів, Климчук, Циганков — Шепелев, Хачеріді