Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 17-го туру німецької Бундесліги

Чемпіонат Німеччини: Ганновер та Байєр влаштували гольову перестрілку, Герта обіграла Лейпциг

Від п’ятниці до неділі, 15-17 грудня, в Німеччині будуть зіграні матчі 17-го туру Бундесліги.

В єдиному матчі п’ятниці Боруссія М здобула перемогу над Гамбургом (3:1). Героєм поєдинку став хавбек Боруссії Раффаель, який оформив у цьому матчі дубль. За Гамбург єдиним голом відзначився Андре Хан.

У великому блоці суботніх матчів лідер чемпіонату Баварія здобула непросту перемогу над Штутгартом (1:0). При цьому суперник мюнхенців мав відмінний шанс зрівняти рахунок на останніх хвилинах матчу, проте не реалізував 11-метровий удар.

Ще в одному матчі дня Шальке Євгена Коноплянки вирвав нічию в протистоянні з Айнтрахтом (2:2). Спас команду з Гельзенкірхена точний удар захисника Налдо на 95-й хвилині поєдинку. Українець вийшов у старті і відіграв 68 хвилин, після чого був замінений на Емболо. В інших матчах Кельн мінімально виграв у Вольфсбурга (1:0), а зустрічі Аугсбург – Фрайбург (3:3) і Вердер – Майнц (2:2) завершилися внічию.

В останньому поєдинку суботи Боруссія Д лише на останніх хвилинах зуміла здобути перемогу над Гоффенгаймом (2:1). Команда Андрія Ярмоленка пропустила ще в першому таймі, проте в другому зуміла забити двічі. Спершу Обамеянг відзначився голом з пенальті, після чого, вже в кінцівці поєдинку, Пулішіч точним ударом приніс перемогу Джмелям.

У неділю Ганновер та Байєр влаштували гольову феєрію (4:4). Рахунок відкрив Байєр вже на 11-й хвилині, точним ударом відзначився Брандт. Господарі відповіли у наступній же атаці, зусиллями Бебу. На 20-й хвилині Ганновер вийшов вперед – Фуллкруг реалізував пенальті. За п’ять хвилин Адмір Мехмеді зрівняв рахунок – 2:2. Проте під завісу першого тайму Клаус знову ж таки вивів вперед господарів. У другому таймі за Байєр двічі забив Бейлі, а за Ганновер один раз результативними діями відзначився Корб. В підсумку нічия – 4:4.

Останій матч туру видався також напрочуд результативним. Берлінська Герта обіграла РБ Лейпциг у виїзному матчі (2:3). За Герту дублем відзначився Зельке, ще гол на рахунку Калу. Лейпциг відповів голами Орбана та Хальстенберга. Варто відзначити, що Герта з сьомої хвилини грала у меньшості, червону картку отримав Джордан Торунаріга.

Ганновер – Байєр 4:4

Голи: Бебу, 12, Фуллкруг (пен.), 20, Клаус, 45, Корб, 83 – Брандт, 11, Мехмеді, 25, Бейлі, 47, 63

РБ Лейпциг – Герта 2:3

Голи: Орбан, 68, Хальстенберг, 90+1 – Зельке, 5, 51, Калу, 31

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Німеччини сезону-2017/2018.