Позиції Трампа і Тіллерсона слабшають

Летальна зброя від США: стали відомі точні умови

Україна отримає летальну зброю від США у разі подальшої ескалації конфлікту на Донбасі.

У цьому впевнений російський політолог Андрій Піонтковський, передає «Апостроф».

«Всі рішення по Україні в Вашингтоні прийняті, в тому числі, фінансові — Конгресом. Але одна або півтори людини — Дональд Трамп з Рексом Тіллерсоном — поки цьому опираються. Наскільки я можу судити з Вашингтона, то їх позиції слабшають», — упевнений експерт.

Також він вважає, що при найменшому русі Росії в бік України з Вашингтона приїдуть озброєння. Крім того, Трамп зможе чинити опір в цьому питанні ще кілька місяців, але потім все одно погодитися на передачу Україні озброєнь.

Летальна зброя від США: стали відомі точні умови

Піонтковський зазначив, що передача Грузії Javelin — це виконання договору, який підписали президенти США і Грузії ще в 2012 році.

«Трамп уже жахливо затиснутий між величезним тиском всього американського істеблішменту і якимись його зобов’язаннями, про які ми не знаємо, чи його побоюваннями щодо Путіна. І він, напевно, вважав, що передача зброї Грузії не викличе великого захоплення в Москві, але і не викличе такої негативної реакції, як передача зброї Україні», — сказав експерт.

Javelin — страшний сон для російської бронетехніки

Раніше портал «Знай.ua» повідомляв, що адміністрація США задумалася про прийняття рішення про надання Україні зброї летального дії. Радники глави Білого дому переконують його схвалити план Пентагону і Держдепартаменту Америки щодо озброєння України на умовах, згідно з якими вона оплатила б частину поставок.