Бойовики обманюють спостерігачів ОБСЄ

Бойовики намагаються обдурити ОБСЄ

Бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на «Донецької фільтрувальної станції».

Про це заявляє українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу АТО

«НЗФ ОРДО діють цілеспрямовано, не бажаючи надати місії ОБСЄ можливість отримувати об’єктивну інформацію про стан безпеки ситуації в районі ДФС», — вказується в повідомленні.

Бойовики намагаються обдурити ОБСЄ

15 листопада о 2:18 відеокамера, встановлена ​​на ДФС, зафіксувала постріл з СПГ з боку позицій ОРДО і подальший вибух, викликаний розривом снаряда в безпосередній близькості від камери.

16 листопада о 19:36 за допомогою камери був зафіксований приліт гранати ручного або станкового протитанкового гранатомета і подальший вибух неподалік камери.

Бойовики не хочуть, щоб на ДФС працювала камера ОБСЄ, оскільки спостерігачі відразу зрозуміють, з якого боку ведеться обстріл.

ОБСЄ вимагає повернути Крим.

Раніше портал «Знай.ua» повідомляв, що перший заступник Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) Олександр Хуг планує відвідати східну Україну, щоб перевірити ситуацію уздовж лінії зіткнення і її впливу на життя цивільного населення, оглянути, як просуваються ремонтно-відновлювальні роботи на об’єктах життєзабезпечення, і зустрітися з ватажками бойовиків Олександром Захарченко та Ігорем теслярських.