Молоді батьки не забувають приділяти час й одне одному

Шейк і Купер вирішили все повторити

31-річна російська супермодель Ірина Шейк та її 42-річний бойфренд – голлівудський актор й режисер Бредлі Купер задумалися про другу дитину.

Як передає портал EOnline, пара не натішиться батьківством і готова пережити це відчуття ще раз. У квітні Ірина подарувала коханому доньку Лею, а тепер їй кортить порадувати малечу братиком або сестричкою.

«Ірина та Бредлі дуже хочуть другу дитини. Вони не збираються відкладати це, будуть пробувати в наступному році. Ірині дуже подобається бути мамою», — повідомило близьке до пари джерело.

Нині пара намагається скоординувати свої робочі графіки так, аби побільше бути поряд з донькою, хоча вони фактично живуть на три міста: Лондон, Лос-Анджелес і Нью-Йорк.

Шейк і Купер вирішили все повторити

Друг Шейк та Купера розповів журналістам, що молоді батьки не забувають приділяти час й одне одному. Вони часто влаштовують романтичні побачення, люблять вечірні прогулянки, і Бредлі просто шалено закоханий у свою музу.

Дивіться: Ірина Шейк у шоу Івана Урганта

Доглядати за донькою моделі допомагає її мама. Бабуся із задоволенням сидить із онукою, поки донька та потенційний зять зайняті роботою. До речі, після появи Леї кар’єра Ірини сягнула ще більших висот. У неї немає відбою від контрактів і рекламних кампаній. Бредлі Купер у свою чергу готується до свого режисерського дебюту в кіно.

Як писав інформаційний портал «Знай.ua», модель вельми оригінально та відверто привітала улюбленого фотографа.