Известная украинская телеведущая Ольга Фреймут и ее старшая дочь – 11-летняя Злата Митчелл – приняли участие в фотосессии для украинского издания.

Ольга Фреймут снялась в модной фотосессии с дочкой

Звездная мама Ольга Фреймут, которая летом родила третьего ребенка, и ее старшая дочь Злата позировали в гламурных нарядах для модного фотосета.

Снимками мама и дочь поделились в своих Instagram.

Они примерили несколько ярких образов от Dolcе&Gabbana – платья в цветочный принт, леопардовые жакеты и юбки.

Кроме того, Злате с мамой сделали одинаковые прически.

Ольга Фреймут снялась в модной фотосессии с дочкой

Помимо стильного фотосета, автором которого был украинский фотограф Денис Маноха, телеведущая рассказала об изменениях в ее жизни после рождения двух младших детей.

“Злата з’явилася, коли мені було 23 роки. На ній я вчилася бути мамою: відволікалася на кар’єру, будування себе. Безвідповідальна була. Могла взяти дочку на зйомки безпритульних, їхати машиною зі Львова до Києва і зрозуміти, що забула сосочку… Але Злата і я – ідентичні. Все, що мені подобається і дратує в ній – подобається і дратує в мені. А з дрібнотою все по-іншому. Дуже змінила мене поява Валерія. Я так чекала, коли він народиться. Але перші місяці були емоційним викликом: замість радості я відчувала страх за сина. Довго не наважувалася на няню, в кожній бачила небезпеку. Якось одній няні, яка прийшла до нас на стажування, так і не дала дитину на руки… Зараз розумію, що то була післяпологова депресія. Навіть молоко зникло, тому сина годувала сумішшю, від цього почуття провини перед ним зростало. І тільки з народженням Дуні я нарешті отямилася – все втрамбувалося і я стала собою“, – поделилась Фреймут в интервью Elle.