Раніше Кім вже натякала на стать дитини

Інтризі кінець! Кім Кардашьян проговорилася в прямому ефірі

Американська світська левиця Кім Кардашьян «випадково» розбовкала стать третьої дитини, яку для неї та її чоловіка, репера Каньє Веста, виношує сурогатна матір.

Як передає The Mirror, це сталося в ефірі «Шоу Еллен Дедженерес». Кім була дуже відвертою з ведучою і розповіла чимало своїх таємниць. У тому числі й відповіла на питання, над яким ламають голову десятки мільйонів шанувальників Кардашьян.

Інтризі кінець! Кім Кардашьян проговорилася в прямому ефірі

Однією з тем розмови була поява третьої дитини, яка має народитися в січні наступного року. З цього приводу зіркове подружжя влаштувало недавно вечірку Baby shower, куди гості принесли купу подарунків для майбутнього немовляти.

Кім розповіла, що її старша донька Норт не стала чекати появи малюка і взялася розпаковувати численні коробки. Свій вчинок вона пояснила тим, що «хотіла переконатися в придатності іграшок для молодшої сестрички, тому і вирішила перша їх випробувати».

На стать дитини під час вечірки натякнула й сама Кім. Банкетний зал прикрасили деревами квітучої сакури, а вся обстановка була виконана в ніжних рожевих тонах.

Як писав інформаційний портал «Знай.ua», українка Марина Актон виклала 17,8 млн доларів за голлівудський маєток репера Каньє Веста і Кім Кардашьян.