Хворостовський принципово відмовився від лікування в Росії

Друг Хворостовського розповів про останню волю співака

Відомий оперний співак Дмитро Хворостовський, у якого діагностували пухлину мозку, прожив на рік більше, ніж прогнозували провідні американські лікарі.

Про це в інтерв’ю одному з росЗМІ розповів близький друг, композитор Ігор Крутой. Для нього смерть оперної зірки стала особистою трагедією, оскільки чоловіки багато років дружили, працювали і часто виступали на одній сцені.

За словами Крутого, американські онкологи, до яких звернувся Хворостовський, давали йому максимум півтора роки життя.

«А він прожив на рік більше. Коли я запропонував йому звернутися до хорошого лікаря у Франції, Діма відмахнувся: «Та ні, Ігор , я хочу залишитися поруч з дружиною і дітьми». Напевно, він відчував, що йде, тому поклався на волю Бога», — вважає композитор.

Ігор Крутой на похороні оперної зіркиДруг Хворостовського розповів про останню волю співака

Крутий не вірить, що незамінних  не буває, бо, на його думку, таку людину як його друг, неможливо замінити.

Дивіться: Дмитро Хворостовський і Ігор Крутой часто працювали разом

Як відомо, Хворостовський, дізнавшись про діагноз, принципово відмовився від лікування в Росії і від всенародного збору коштів, як це було зі співачкою Жанною Фріске. Він лікувався у одній з кращих і найдорожчих клінік Лондона Royal Marsden, що має спеціальну королівську нагороду за розробки в області протиракових препаратів. Чимало фахівців цього закладу нагороджені орденами Британський імперії за успішну роботу з хворими і дослідження в області онкології.

Раніше  інформаційний портал «Знай.ua» розповідав про невідомі факти з життя оперного співака, який помер у Лондоні у ніч на 22 листопада. Йому було 55 років.