Виявляється, голову Tesla шокували вміння робота-акробата

Ілон Маск вказав на чергову загрозу людству

Американський винахідник і засновник компаній Tesla і Space X Ілон Маск в черговий раз нагадав про зростаючу загрозу, яку можуть представляти людству роботи і штучний інтелект.

 

Так у своєму Twitter Маск відреагував на ролик компанії Boston Dynamics, яка нещодавно похвалилася досягненнями свого робота з ім’ям Atlas. Робот здатний не тільки балансувати на одній нозі, а і встрибувати на платформи різної висоти, і навіть робити сальто назад.

 

Ілон Маск вказав на чергову загрозу людству

 

Можливості машини викликали гострі дискусії в мережі, до яких приєднався і Ілон Маск. Винахідник назвав здатності робота лише початком прийдешньої катастрофи.

 

«Це ще нічого. Через кілька років цей робот буде рухатися так швидко, що вам знадобиться стробоскоп, щоб побачити його. Солодких снів…», — написав він в особистому мікроблозі.

 

Ілон Маск вказав на чергову загрозу людству

 

За словами Макса, роботи будуть настільки швидкими, що при їх русі без стробоскопа люди зможуть побачити лише розмиті плями.

 

Раніше відео також прокоментував один із співробітників Vox Media. Алекс Медіна, написав: «Нам кінець».

 

Ілон Маск вказав на чергову загрозу людству

 

Раніше NASA опублікувало відеоролик, в якому були показані моменти створення ураганів, що завдали величезної шкоди всьому світу. Вчені відзначають, що вивчення чинників утворення ураганів дає шанс передбачити їх появу. Стежити за траєкторією вітрів цілком можливо з допомогою моніторингу руху частинок пилу і вологи (тобто аерозолів), а комп’ютерні моделі допомагають скласти прогноз і місце створення урагану.

 

Раніше портал «Знай.uа» повідомив, що вчені розповіли, від яких книг дурнішають.