Заступника очільниці НАЗК притягнули до відповідальності за корупцію

Радецькому присудили штраф за неповідомлення та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів.

Дніпровський районний суд Києва ухвалив рішення оштрафувати заступника голови НАЗК Руслана Радецького за корупційне правопорушення.

Про це повідомив Департамент захисту економіки Національної поліції України на своїй сторінці у Facebook.

«Заступника голови НАЗК Радецького Р.С. притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення: штраф 6 800 гривень», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, справу було порушено за статтею про неповідомлення та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів.

Заступника голови НАЗК Радецького Р.С. притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення: ШТРАФ 6 800 гривень.


Опубликовано Департамент захисту економіки Національної поліції України 2 августа 2017 г.

Нагадаємо, Нацагентство широко критикують за невідповідну роботу реєстру декларацій, яка наприкінці терміну подачі звітності не працювала кілька днів. Напередодні дедлайну 1 квітня, коли мали бути зареєстровані всі електронні декларації посадовців, система знову дала збій.  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав главу НАЗК Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися. Своєю чергою Корчак заявила, що не збирається йти у відставку.  

Корчак викликали на засідання парламенту, аби відзвітувати про свою роботу. 

Під час виступу у Верховній Раді вона зізналася, що виписала собі премію у 200 тисяч гривень