У Громадському руху прокоментували подію

"Український вибір": Голова Одеської ОДА повинен піти у відставку

Чиновник, який простягає руку допомоги людині, в діях якої є ознаки складу багатьох злочинів, передбачених Кримінальним кодексом, — це нонсенс в цивілізованій правовій державі. Про це заявили у виконкомі Громадського руху «Український вибір — Право народу», коментуючи внесення головою Одеської ОДА Максимом Степановим застави за організатора заворушень в Одесі, екс-керівника регіонального відділення «Правого сектора» Сергія Стерненка.

«Лідер одеських радикалів Стерненко був заарештований за організацію заворушень у центрі Одеси. 18 листопада так звані активісти «Правого сектора» влаштували бійку, в результаті якої було травмовано понад 20 поліцейських», — нагадали в «Українському виборі — Право народу». Як відомо, це далеко не перше правопорушення Сергія Стерненка і його соратників.

«У 2014 році вони організували напад, що супроводжувався заподіянням численних тілесних ушкоджень народного депутата України Нестора Шуфрича, який на той час брав участь у виборчій кампанії і зустрічався зі своїми прихильниками. За словами самого Стерненка, він мав намір взяти участь у подіях 2 травня в Одесі (нагадаємо, в результаті цієї трагедії, що похитнула весь світ, загинули 48 осіб, проте винні досі так і не понесли покарання). Правоохоронці тривалий час просто закривали очі на безчинства радикально налаштованих молодиків, які блокували російське консульство, штурмували суди, нападників на суддів та адвокатів, які займалися справою 2 травня, а також тих, хто зносив пам’ятник Жукову. За всі ці злочини, в тому числі і цинічне побиття народного депутата Нестора Шуфрича, Сергій Стерненко та його подільники не понесли жодної відповідальності», — йдеться в заяві виконкому.

Підтримку Степановим Стерненко в»Українському виборі» вважають цинізмом вищої проби, адже голова Одеської ОДА — фігурант низки корупційних скандалів ще з тих часів, коли очолював поліграфкомбінат «Україна».

«Чиновник, який простягає руку допомоги людині, в діях якої є ознаки складу багатьох злочинів, передбачених Кримінальним кодексом, радикалу, разом зі своїми подільниками які напали на народного депутата України, правоохоронців, — це нонсенс в цивілізованій правовій державі. Дешева піар-акція голови ОДА, за рахунок якої він хоче продемонструвати своє прагнення до «справедливості» — не що інше, як цинічна демонстрація презирства і до українських законів, і до держави Україна. Очевидно, що Максим Степанов не може і не повинен займати ніяких державних посад. Він зобов’язаний піти у відставку», — впевнені в Руху.