"Янукович буде дитячою казочкою" - у "Народному фронті" зробили різку заяву про Порошенка

Президент Петро Порошенко узурпує владу, якщо уявити відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це заявив народний депутат з фракції «Народний фронт» Ігор Лапін в телеефірі. Так він прокоментував затримання сина керівника МВС Олександра.

«Можливо, за два роки ця справа, перебуваючи у відомстві Генеральної прокуратури, прийшла до якогось логічного завершення. Однак, що пред’являє НАБУ — не можу зрозуміти. Якщо тендер був непрозоро проведений, чи оскаржували його в суді? Якщо порушене антимонопольне законодавство, де ж тоді висновки Антимонопольного комітету? Це наштовхує лише на політичну заангажованість цього дійства», — сказав він.

«Не думаю, що будуть якісь різкі рухи між «Народним фронтом» і БПП. Ми коаліція.

Але хотів би звернути увагу не на народних депутатів, а на президента. Янукович міг би тільки у своєму найкращому сні мріяти мати те, що сьогодні має президент Порошенко. Якщо сьогодні ще добитися відставки Авакова (не думаю, що на це будуть голоси), теоретично припустити, і поставити людину з оточення президента, то узурпація влади порівняно з Януковичем буде дитячою казочкою. Так згадуватимемо старі часи», — заявив нардеп.

«Є депутати, а є президентська вертикаль. Той самий Пшонка з Януковичем мріяли б мати такий вразливий парламент. Технічно сьогодні президент Порошенко має влади удвічі більше, ніж мав Янукович. Я проти узурпації влади в руках однієї людини» — сказав «народнофронтівець».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явилось відео затримання Авакова-молодшого