Якщо Медведчук має прямий зв'язок з Путіним, потрібно це використовувати - Герман

Народний депутат минулих скликань Анна Герман у програмі «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» розповіла про необхідність використання особливої ​​ролі Медведчука для відновлення доброго життя в Україні.

«Чим більше тих людей, з ким контактує Путін і хто має можливість вести цей діалог щодо України, тим краще. Я вважаю, що якщо Путін ні з ким, крім Медведчука, не сідає за стіл і не розмовляє (приватно або не приватно), то потрібно використовувати це. Потрібно використовувати Медведчука, який має можливість розмовляти з Путіним», — вважає вона.

Відповідаючи на запитання ведучого про мотиви Медведчука, Герман акцентувала увагу на тому, що Медведчук діє в інтересах українського народу: «Медведчук — громадянин України. Він живе в Україні. Я думаю, що він хоче, щоб в Україні було хороше життя. І мені здається, що, якщо йому доручить держава якісь певні переговори, я сподіваюся, що він не завжди без директив веде ці переговори».

«Мені здається, що потрібно використовувати всіх заради добра України. І якщо у Медведчука є ці контакти, якщо він може це робити, якщо він має цей прямий зв’язок з Путіним, потрібно це використовувати. Потрібно шукати точки дотику. Ті, про які вів мову Курт Волкер», — уточнила Ганна Герман.

У програмі також брав участь російський адвокат Марк Фейгін, який зазначив неформальний характер відносин Медведчука і Путіна.

«Напевно, Медведчук не в самостійній якості там бере участь. Значить, є відповідні повноваження. І розмова у них, мені здається, неформальна. Але, взагалі-то кажучи, домовленості так і досягаються», — підкреслив Фейгін.

Нагадаємо, що інформаційне агентство «РБК» з посиланням на свої джерела повідомило про закриту зустріч президента Російської Федерації Володимира Путіна з лідером Громадського руху «Український вибір — Право народу» Віктором Медведчуком. На зустрічі йшлося про українську політику, виконання Мінських угод і обмін полоненими, стверджують джерела «РБК». Раніше, під час прямої лінії з президентом РФ, що проходила 15 червня 2017 року, Путін назвав Медведчука українським націоналістом і заявив, що Медведчук — гарячий прихильник незалежності України.

×