Викривачка НАЗК кинула виклик Луценку та САП

Керівник департаменту фінконтролю НАЗК Ганна Соломатіна позиватиметься до генпрокурора Юрія Луценка та САП і вимагає повернути справу про зловживання у Нацагентстві з запобігання корупції до НАБУ.

Про це Соломатіна повідомила у своєму Facebook.

«Ганьба, Юрію Луценко! Ганьба, Назаре Холодницький! Ви зрадили довіру людей — перших справжніх викривачів в Україні. Як ви могли передати справу до СБУ, якщо знали, що викривачі дали свідчення на заступника начальника управління СБУ Карпушина? Саме Карпушин приніс назад пакет з документами про зловживання у НАЗК, який мій колега відвіз на Різницьку. Повернув незареєстрованим і сказав: не лізьте… Ми зв’язалися вчора ввечері з детективам — сподівалися, що це якась помилка. Дарма. Вони кажуть, що весь минулий тиждень возили до САПу клопотання і матеріали. Їм щоразу відмовляли», — написала Соломатіна.

Вона заявила, що разом із завідувачем сектору внутрішнього аудиту НАЗК Оксаною Дівніч будуть працювати над цією справою лише з НАБУ.

«Ми звертаємося до правозахисників та адвокатів Майдану — допоможіть нам підготувати позов до генерального прокурора та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за їхнє незаконне рішення, за брехню, зраду і порушення наших прав», — закликала Соломатіна.