Тепер все зрозуміло

Вбити Плотницького? Політолог заявив про подарунок Кремля

Колишньому ватажкові незаконного збройного формування «ЛНР» Ігорю Плотницькому досі загрожує небезпека – однак, поки йому вдалося «виторгувати» для себе життя.

Про це інформує Politeka, посилаючись на політолога Кирила Сазонова.

«Не факт, що Плотницький і надалі залишиться живим, але поки він виторгував для себе життя, що для нього просто здорово. Це максимальний виграш в лотерею, який він міг отримати», — сказав він.

На думку народного депутата Дмитра Тимчука, Плотницькому вдалося зберегти життя завдяки зв’язкам.

«В силових структурах у нього залишилися вірні начальники структурних підрозділів, починаючи з начальника розвідки «2-го армійського корпусу», так званої «ЛНР», — підсумував він.

Так, за словами експерта, він міг задіяти всі підрозділи розвідки. Для того, щоб не поглиблювати конфлікт, в Москві, судячи з усього, Плотницькому дали гарантії фізичної недоторканності. Тепер він буде почесним пенсіонером на території РФ.

Нагадаємо, ватажок терористів «ЛНР», який днями втік у Росію, поскаржився на погіршення здоров’я, що власне і стало причиною його відставки. На його місце прийшов інший, при чому, очевидно, призначив себе сам.

Крім того, Ігор Плотницький, який напередодні пішов у відставку з посади «голови» «ЛНВ», повернеться в «республіку» в статусі гаранта Мінських угод.

Дивіться сюжет про війну

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.ua», Лою захистив дочка ватажка бойовиків.