У приватної компанії заберуть понад 200 тисяч гривень за незаконне фінансування партії

Кінцевими бенефіціарними товариства є іноземці.

У приватного товариства «Науково-технічний центр «Алвіго» заберуть на користь держави 208 тис. грн. Ця фірма торік у листопаді перерахувала благодійні внески двома сумами по 104 тис. грн на рахунок «Аграрної партії України». Проте не мала права цього робити.

«Засновником зазначеного товариства є АТ «Алвіго», кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) якого станом на дату здійснення внесків є іноземці — громадянин Росії та громадянка Естонії. Вказані факти було виявлено у березні 2017 року, під час проведення аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, про що було складено відповідний акт. Партія повернула внески, однак згідно із законодавством, порушення порядку надання внеску на підтримку політичної партії тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією суми внеску на підтримку політпартії, наданої або отриманої з порушенням закону», — зазначила голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

Постанову Шевченківського районного суду підтвердив Апеляційний суд м. Києва. Винним у вчиненні адміністративного правопорушення визнано директора ТОВ «Науково-технічний центр «Алвіго» (ст.212-15 КУпАП). Крім конфіскації з компанії 208 тис. грн, також наклали штраф у 2,2 тис. грн.

Ще одна конфіскація. 208 тисяч гривень будуть конфісковані у товариства, яке надало фінансову допомогу політичній парт…

Опубліковано Корчак Наталією 6 листопад 2017 р.