У Чернігові заборонили проводити виступи артистів, які підтримують анексію Криму та бойовиків "ЛДНР"

Відповідне розпорядження підписав мер міста.

У Чернігові заборонено виступати артистам, які підтримують російську агресію, окупацію Криму і не визнають «ЛДНР» терористичними організаціями.

Про це повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради, оприлюднивши розпорядження міського голови Владислава Атрошенка від 21 листопада.

«Заборонити комунальному підприємству «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради (Должикова І. О.), комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.), комунальним закладам, які підпорядковані управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради (Шевчук О. І.), проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, які публічно підтримують агресію РФ, окупацію АР Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями «, — йдеться у тексті документа.

Окрім цього, заборона поширюється на осіб, які від початку російської агресії в Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах у Росії, в окупованому Криму та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей.

Як зазначається, заборона була введена з метою зменшення ідеологічного впливу таких артистів.

«Рекомендувати організаторам гастрольних заходів, власникам стаціонарних сценічних майданчиків, особам, які використовують стаціонарні сценічні майданчики на підставі цивільно-правових угод, та іншим підприємствам, установам та організаціям утриматись від проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, визначених у пункті 1 цього розпорядження», — резюмував Атрошенко.

Нагадаємо, раніше СБУ розказала, як потрібно організовувати концерти росіян в Україні. Організатори заходів із російськими артистами мають надіслати за 30 днів до події запит.