ЦВК призначила вибори у 202 об'єднаних територіальних громадах

У цих виборах зможуть узяти участь понад 1 млн 330 тисяч осіб, тобто близько 4% усіх виборців України.

ЦВК призначила перші вибори голів і депутатів у 202 об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 9 об’єднаних територіальних громадах, у Волинській — в 19 ОТГ, у Дніпропетровській — в 19 ОТГ, у Донецькій — в 2 ОТГ, у Житомирській  — в 13 ОТГ, у Закарпатській  — в 1 ОТГ, у Запорізькій  — в 10 ОТГ, в Івано-Франківської — в 8 ОТГ, у Київській — в 4 ОТГ, у Кіровоградській області — в 6 ОТГ, у Луганській — в 4 ОТГ, у Львівській — в 8 ОТГ, у Миколаївській — в 1 ОТГ, в Одеській — в 11 ОТГ, у Полтавській — в 12 ОТГ, у Рівненській — в 5 ОТГ, у Сумській — в 9 ОТГ, у Тернопільській — в 4 ОТГ, у Харківській — в 7 ОТГ, у Херсонській — в 10 ОТГ, у Хмельницькій — в 7 ОТГ, у Черкаській — в 15 ОТГ, у Чернівецькій — в 4 ОТГ, у Чернігівській — в 14 ОТГ.

ЦВК також оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів з 9 вересня 2017 року.

 

За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть узяти участь понад 1 млн 330 тисяч осіб, тобто близько 4% усіх виборців України.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенка наголосив на важливості продовження децентралізації в державі, яка значно розширює можливості розвитку місцевих громад.

«Перші звіти, які ми маємо від місцевих адміністрацій, вже переконливо свідчать, що коли ми передаємо права і фінансовий ресурс, то і відповідальність місцевої влади значно зростає», — сказав він.