Суд переніс засідання у справі Януковича

15 серпня в суд буде викликаний важливий свідок.

Оболонський районний суд Києва продовжить слухання справи позбавленого звання президента Віктора Януковича 10 серпня.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Тим часом на 15 серпня на прохання прокуратури для допиту в суд буде викликаний важливий свідок.

Під час судового засідання 3 серпня держадвокат Віталій Мешечек просив суд надати йому місяць для ознайомлення з матеріалами справи з 1 до 28 тому. Однак суд відмовив йому в цьому, зазначивши, що на наступних засіданнях будуть вивчатися докази, з якими захисник вже ознайомлений — з 29 до 51 тому.

Своєю чергою сторона держобвинувачення попросила про допит свідка Юрія Сергєєва, який 2014 року займав посаду постійного представника України при ООН і був присутній на засіданні Ради безпеки ООН. Свідок мешкає на території США, але в ці дні перебуватиме на території України, тож суд задовольнив це клопотання.

Свідок викликаний на 15 серпня 14:00.

Нагадаємо, 6 липня адвокати Віктора Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко заявили про вихід з судового процесу в Оболонському районному суді Києва. Захисники утікача наголосили, що від 6 липня не братимуть участі у судовому засіданні, оскільки Янукович написав заяву про те, що відмовляється від їхніх послуг.

Як уже повідомлялося, Оболонський суд Києва дозволив здійснювати спеціальне судове провадження у справі Віктора Януковича. Такий дозвіл надали через неявку Януковича, який мав би вийти з судом на скайп-зв’язок. На заочному судочинстві прокурори наполягали. 

Ще в листопаді 2016 року генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді Віктору Януковичу в приміщенні Святошинського суду, будучи на прямому зв’язку з ростовським судом, де перебував президент-утікач. Янукович обвинувачується у вчиненні державної зради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України. 

ВідеоОболонський суд Києва переніс засідання про державну зраду Віктора Януковича