"Справа рюкзаків". НАБУ оголосило підозри сину Авакова та його екс-заступнику

Третього фігуранта справи нині доправляють із Харкова до Києва.

Увечері понеділка, 31 жовтня, Національне антикорупційне бюро України оголосило підозри двом фігурантам так званої «справи рюкзаків» для МВС. Їх підозрюють у розтраті 14 млн грн.

«Двом особам, затриманим детективам НАБУ та прокурорами САП 31 жовтня в рамках розслідування так званої «справи рюкзаків», повідомлено про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України. Зокрема, йдеться про колишнього заступника міністра внутрішніх справ України та приватну особу. Ще одну особу, також затриману цього дня в рамках розслідування зазначеного провадження, доправляють із Харкова до Києва для вручення підозри», — ідеться в повідомленні НАБУ.

Підозри оголосили сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександру та екс-заступнику глави МВС Сергію Чеботарю. «Українська правда» повідомляє, що третій фігурант справи, якого доправляють з Харкова до Києва, — керівник ІТ-компанії Turboseo Володимир Литвин.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ влаштувало обшуки в офісі сина глави МВС Арсена Авакова — Олександра. У Бюро наголосили, що дії відбуваються в рамках справи щодо забезпечення МВС рюкзаками.

МВС у відповідь опублікувало офіційну заяву за фактом обшуків у Авакова-молодшого. Дії НАБУ в міністерстві назвали політичними.

ВідеоНАБУ затримало колишнього заступника міністра внутрішніх справ та сина Арсена Авакова