В МЗС України запросили польського посла

Список Ващиковського: МЗС пішло на крайні заходи

Міністерство закордонних справ України заявило вважає, що заборона на в’їзд до Польщі Святослава Шеремета суперечить логіці конструктивних домовленостей, які досягли співголови Консультаційного комітету Президентів України та Польщі.

18 листопада 2017 в МЗС України запросили польського посла в Україні Яна Пєкло. Головне питання — недопуск відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій Святослава Шеремета в Польщу.

Список Ващиковського: МЗС пішло на крайні заходи

«В ході зустрічі було відзначено, що заборона на в’їзд до Польщі С. Шеремета суперечить логіці конструктивних домовленостей співголів Консультаційного комітету Президентів України та Польщі, які були досягнуті 17 листопада 2017 в Кракові», — передає МЗС.

Першого українця не пустили до Польщі

Раніше портал «Знай.ua» повідомляв, що Шеремет їхав в містечко Ланцут з делегацією суспільства «Надсяння» на українське військове кладовище. Там планувалися заходи на честь пам’яті 400 українських вояків Української галицької армії та Армії Української Народної Республіки. При цьому українцеві повідомили, що заборона діє протягом року. Крім того, його німецьку візу анулювали.