В Україні 4 серпня відзначають День Національної поліції. Два роки тому президент Петро Порошенко підписав закон про Нацполіцію, а згодом встановив цей день як професійне свято, пише «Новое время».

 
"Служити і захищати" - українській поліції виповнилося 2 роки

У своєму привітанні з нагоди другої річниці роботи поліції президент відзначив високу її оцінку з боку суспільства.

«Сьогодні саме вам належить провідна роль у зміцненні законності й правопорядку, захисті прав та свобод людини. Суспільство розраховує на вашу принциповість, чесність і сумління», — цитує прес-служба президента.

Порошенко впевнений, що «безкомпромісність працівників поліції, помножена на знання й досвід, сприятиме піднесенню міжнародного авторитету нашої держави».

Водночас керівник МВС Арсен Аваков нагадав працівникам Нацполіціі:

«Кожен з вас, заступаючи на службу, давав клятву «Служити і захищати», охороняти порядок і законність у нашій державі. Цей обов’язок наданий поліцейським українським народом».

Міністр зазначив перші позитивні результати на шляху реформ.

«Шлях, який ми ще повинні пройти, дуже складний. І нам потрібно докласти чимало зусиль. Найважливішою оцінкою і основним показником нашої роботи є не показники і відсотки (це вторинне і це прийде само собою) — найважливішим є довіра людей, яка сьогодні зростає», — заявив він.

За два роки на 50% оновився особовий склад, заявив «112 Україна» начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко.

«Для поліції Києва цього роre знаковим є проведення Євробачення разом з іншими правоохоронними органами, яке пройшло на досить високому рівні безпеки. Запуск нової водної поліції з оновленою технікою і комплексом службових приміщень», — заявив він.