Розшукуваний екс-заступник керівника міліції Києва засвітився у охороні матчу на "Лужниках"

Організацію матчу Росія-Аргентина розкритикували за черги, давку на виході та жорсткість правоохоронців.

Колишнього заступника керівника поліції Києва Петра Федчука, якого СБУ розшукує за причетність до розгону Євромайдану, помітили днями у Москві на товариському матчі Росія-Аргентина.

Організація матчу, який відбувся 11 листопада на стадіоні «Лужники», викликала численні нарікання. Відвідувачі скаржились на черги та дії правоохоронців під час допуску людей на матч, давку під час виходу після матчу та обмеження у пересуванні стадіоном, знову ж таки з боку правоохоронців.

Журналіст зняв на відео (з 1 хв 19 с — прим.ред.) дії поліцейських під час матчу, на ролику засвітився і Петро Федчук. У формі та каракулевій шапці він віддавав розпорядження підлеглим, а от на запитання журналіста відповідати відмовився, і навіть, не сказавши свого імені, втік від представника преси.

Зазначимо, що Федчука два роки тому помітили серед російських поліцейських під час розгону мітингу проти переслідування опозиціонера Олексія Навального на Манежній площі.

Нагадаємо, у червні на день національного свята Росії, коли в країні відбулися десятки масових антикорупційних мітингів, серед правоохоронців засвітився й скандально відомий екс-очільник київського «Беркуту» — полковник Сергій Кусюк. Його розшукують за підозрою в причетності до масових вбивств активістів на Євромайдані.

Колишнього беркутівця сфотографували вже у формі ОМОНу. У Москві він знайшов роботу після того, як 2014 року тікав від покарання через окупований Крим.