Росіяни готували проти Геращенка диверсію, яку хотіли "повісити" на батальйон "Донбас"

Зловмисники помилилися і спалили чужу машину.

Народний депутат України і член колегії МВС Антон Геращенко розповів, що проти нього і його дружини готували диверсію, яку хотіли повісити на батальйон «Донбас».

В ефірі «Право на владу» на каналі «1+1» нардеп розповів, що вранці 21 жовтня, о 5.21, чоловік підпалив машину, яка була припаркована біля під’їзду Геращенка. Зловмисник вважав, що ця машина належала дружині депутата.

За словами Геращенка, в його дружини немає машини, а спалений автомобіль насправді належав його сусідці. 

Зловмисник був одягнений у форму батальйону «Донбас». Більше того, через 8 хвилин після підпалу у спільноті Dtp.kiev.ua з’явилися фото спаленої автівки. У повідомленні йшлося, що бійці батальйону «Донбас» підірвали автівку дружини Геращенка. Один з активістів спільноти вранці зателефонував депутату з приводу події, Геращенко розповів, що в його дружини немає машини і фейкова інформація не була розповсюджена.

Згодом з’ясувалося, що до підпалу був причетний громадянин Росії. Він зробив це за вказівкою російської сторони. Служба безпеки України 2 листопада відзвітувала про його затримання – зловмисник йшов із гранатою на нове завдання. При цьому він був у формі спецпідрозділу Національної поліції.

ВідеоПроти Геращенка планувалась диверсія, яку збирались "повісити" на батальйон "Донбас"