"Рева вкусив уже весь Кабмін" - соцмережі реагують на антиосвітню заяву Гройсмана

Глава уряду Володимир Гройсман збурив українців заявою про те, що не всім потрібна вища освіта.

Про це він сказав під час урочистостей з нагоди Дня знань у навчально-виховному комплексі «Ерудит» у Києві.

Користувачі соцмереж активно обговорюють таку позицію прем’єра.

«Сам Володимир Гройсман є доказом того, що якісна освіта не обов’язкова, щоб керувати країною. Але те, що при владі у нас заочники з МАУП – це швидше непорозуміння, ніж норма. Так бути не повинно. Так само, як і не повинно бути «докторів наук» з ВР і Кабміну, які в очі не бачили своїх дисертацій», — написав у своєму Facebook народний депутат Віктор Балога.

«Ну звичайно, можна ж торгувати на ринку, диплом купити і піти відразу в Кабмін. Україна — це країна можливостей, особливо, якщо твій тато — мільйонер», — прокоментував політолог Микола Спірідонов.

«І — ідіотизм… Нам би більше колгоспників і робітників, а не тих, хто може збудувати автомобіль хороший чи робота. Нам потрібен експорт, каже прем’єр. Експорт штукатурів, плиточників, малярів та інших робочих спеціальностей в ЄС… Міністр Рева, ваша премія «Золота дупа» поки ще у вас, але твердо вже є конкуренти, які хочуть поборотися за ваші лаври «Українці багато їдять», — написав політтехнолог та автор освітніх проектів Дмитро Раїмов.

Ведучий програми «Гроші» Олександр Дубинський запропонував продовжити логічний ланцюжок: «Не всім українцям необхідно їсти 3 рази на день. Не всім українцям необхідно мати паспорт. Не всім українцям необхідні 2 нирки. Не всім членам БПП необхідна совість. І не всім членам уряду — мізки».

«Схоже, Рева вкусив уже весь Кабмін», — зазначила політичний експерт Олена Дяченко.