Рабінович закликав зняти блокаду Донбасу в обмін на відновлення українського контролю над підприємствами

Необхідно якомога швидше скасувати блокаду непідконтрольного Донбасу в обмін на повернення підприємств під українську юрисдикцію.

Про це в програмі «Сьогодні» на ТРК «Україна» заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Я ініціюватиму після канікул у парламенті наступний крок: скасування блокади з нашого боку в обмін на повернення підприємств під українську юрисдикцію. На мій погляд, це той крок, який може зупинити відторгнення Донбасу. У мене є підстави припускати, що на такий крок треба пробувати йти!» — заявив Рабінович.

Він переконаний, що Україна повинна якомога швидше вжити заходів для відновлення миру на Донбасі, щоб не втратити його остаточно.

«Найбільша помилка — вважати, що представники якихось країн — Америки або Росії — вирішать наші запитання. Мир на Донбасі буксує, це очевидно; я взагалі вважаю, що у нас буквально 2-3 місяці, щоб не втратити Донбас остаточно. Нам треба пропонувати якийсь крок, якось діяти», — переконаний парламентарій.

Рабінович також розповів, що саме, на його думку, заважає швидкому відновленню миру на Донбасі.

«У нас два внутрішні фактори, які заважають пошукам миру. Перший — блокада, ми втратили 80 мільярдів і 2,5 відсотка ВВП країни, це просто катастрофа. Другий сформулював в Росії «голос Суркова»: там зрозуміли, що пропозиція «Оппоблоку» з «блакитних касок» — це провал і зрив, все крапка! «Оппоблок» тепер як лижі влітку: ні Москві, ні Києву не потрібен, а нам що — кататися?» — заявив політик.

×