Путін не піде на повномашстабну війну проти України - Кравчук

Президент Росії Володимир Путін не піде на повномасштабну війну проти України.

Про це заявив перший президент Леонід Кравчук в ефірі «112 Україна».

«Не вірю, що Путін може так здуріти, щоб розпочати великомасштабну війну. Тому що це буде кінець життю «єдиній, неподільній» Росії і перш за все самому Путіну.

Сили, які оточують президента Росії, скажуть йому: зупинись, бо це може бути початком твого особистого кінця», — пояснив Кравчук.

Однак РФ має цілу ідеологію війни, розповів перший президент.

«Є філософія, ідеологія війни проти України, яку веде Росія. Путін спирається на рішення Федеральних зборів. Путін спирається на церкву, яка заявила про єдину конфесійну територію, в яку входить Україна. Росія огорнула все це в конкретні форми агресії. Чи це буде точечна, гібридна, диверсійна, але це реальна війна. Нам треба це знати. Ми напередодні Дня Незалежності, давайте об’єднуватися і виганяти різними шляхами ворога із землі України», — сказав він.

Водночас США збільшать допомогу Україні, прогнозує Кравчук.

«Думали, що Сполучені штати Америки не будуть так уважно ставитися до України. Помилилися усі. Президент Трамп, сівши у крісло в Білому домі, зовсім по-іншому подивився на глобальні проблеми світу. Вони надають нам допомогу, надаватимуть більше. І представник США чітко висловився: «На Донбасі немає замороженого конфлікту. Є реальна війна», — сказав він.