Путін дуже радіє, що Порошенко позбавив мене громадянства – Саакашвілі

За словами екс-глави Одещини, Медведєв танцював від щастя від цієї новини.

Президент Росії Володимир Путін «дуже радіє», що екс-президента Грузії і колишнього главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства України.

Про це Саакашвілі заявив в інтерв’ю ТСН.

ВідеоАдміністрація Президента офіційно підтвердила позбавлення Саакашвілі українського громадянства

«Успіх України буде визначати і успіх Грузії та інших країн. Для мене це боротьба життя, яка перетворилася не тільки в протистояння проти зовнішнього ворога. Я маю на увазі Путіна і його загарбників, він мене вважає особистим ворогом і дуже радіє, що [президент Петро] Порошенко це зробив», — сказав він.

«[Прем’єр-міністр РФ] Медведєв просто танцював від щастя», — додав Саакашвілі.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися «законного права повернутися в Україну».

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях «старих корупціонерів». Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.