Протест триває: прихильники Саакашвілі вирішили залишитися у наметах під Верховною Радою

Мітингувальники кажуть, що не всі їхні вимоги були виконані.

Активісти «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі вирішили продовжити акцію протесту біля Верховної Ради і залишаються у наметовому містечку.

Про це йдеться у заяві політичної сили, яку отримав ТСН.ua.

Усі інші учасники протестів продовжать домагатися виконання вимог «великої політичної реформи» своїми власними засобами, заявив активіст Олександр Леменов.

ВідеоМітингувальники вирішили частково припинити протест під Верховною Радою

Один з організаторів мітингу Мустафа Найєм у Facebook написав, що із трьох їхніх вимог конкретні кроки були здійснені лише по одній – знятті недоторканності з народних депутатів. Також, за його словами, з мертвої точки зрушилося питання щодо зміни виборчого законодавства.

Разом із тим Найєм назвав повним провалом третій пункт – створення антикорупційного суду. За словами депутата, президент Петро Порошенко відмовився вносити у парламент відповідний законопроект.

Нагадаємо, від 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями, між ними та демонстрантами час від часу виникали сутички. 

Мітингувальники вимагають зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Увечері демонстранти розійшлися, але біля Верховної Ради залишилися намети з «оргкомітетом» мітингу.