Проросійський журналіст повідомив про втечу до Москви обвинуваченого в одеській "справі 2 травня"

Його можуть депортувати до України.

Фігурант одеської справи 2 травня — Владислав Ільницький — втік з України і був затриманий російськими прикордонниками в аеропорту «Домодєдово» під час спроби потрапити на територію РФ.

Про це у Facebook повідомив колишній одеський журналіст, засуджений за замах на територіальну цілісність України, Артем Бузіла.

БЛИСКАВКА! Фігурант справи 2 травня, Владислав Ільницький, більше року перебував під вартою в одеському СІЗО (був знайомий з ним в т…


Posted by Артем Буян on Sunday, August 13, 2017

«Зараз перебуває, мабуть, в ізоляторі, де йому загрожує депортація», — припустив він.

Агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області повідомило, що обвинувачений на судове засідання до Іллічівського міського суду (м. Чорноморськ Одеської області) не з’явився: у адвоката відсутній зв’язок з клієнтом і відсутня інформація про місце його точного перебування.

Своєю чергою колишній депутат Одеської міськради від партії «Родіна» Ігор Димитрієв повідомив в Facebook, що Ільницький приїхав в Росію просити політичного притулку.

«На кордоні він не став лукавити і розповідати, що прилетів з туристичною метою, вклонитися мавзолею Леніна і кремлівським стінам, а так і сказав: «я обвинувачений у справі 2 травня, прошу притулку». У результаті був затриманий і готується до відправки додому», — написав він.

Раніше повідомлялося, що екс-глава міліції громадської безпеки Одеси і фігурант справи 2 травня про пожежу в Будинку профспілок Дмитро Фучеджі отримав російське громадянство.