Порошенко підписав жорсткий закон для тих, хто запрошує артистів з Росії

Президент Петро Порошенко підписав закон, який регулює проведення в Україні гастролей громадян держави-агресора — Росії.

Про це повідомляє сайт глави держави.

Організатор концерту має надати СБУ достовірну інформацію про ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документах для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, що характеризує його творчу діяльність.

СБУ протягом 10 днів з дня одержання запиту розглядає та надає відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При укладанні договору з артистом організатор має враховувати, що законні підстави для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання СБУ відповіді на відповідний запит.

За порушення закону організатор несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.