Після перемоги на виборах - скасовуємо "реформи" і будуємо "Швейцарію Східної Європи" - Рабінович

Після того як політична партія «За життя» переможе на виборах до Верховної Ради України, прийняті нинішнім парламентом реформи будуть переглянуті, а Україна почне розвиватися за принципом Швейцарії. Про це в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» заявив лідер «За життя», народний депутат України Вадим Рабінович.

«Коли Трамп (президент США Дональд Трамп, — ред.) йшов на вибори, він пообіцяв скасувати медреформу від Обами в США. І він це робить. Я даю вам слово: коли партія «За життя» переможе на виборах, то в перший же день будуть переглянуті ці наші вбивчі псевдореформи — освіти, медицини та пенсійного забезпечення. Це вбивство геносистеми країни», — підкреслив Рабінович.

При цьому він зазначив, що найнебезпечніша для країни реформа — земельна — поки ще не розглядалася Радою, і закликав інші політсили не допустити її прийняття.

«Якщо ж влада піде на спробу скасування мораторію на продаж землі, що, на наш погляд, остаточно доб’є країну, то ми будемо звертатися до всіх політичних сил — у першу чергу, до представників націоналістичного табору, вони зобов’язані це підтримати — щоб жодним чином цього не допустити. Не буде української землі — не буде країни. Усі інші реформи скасувати можна, а без землі нам просто ніде буде жити», — запевнив народний депутат.

Він також розповів про ті першочергові кроки, які, на його думку, необхідно зробити для розвитку української економіки.

«У політичному сенсі для очищення країни нам потрібен тільки один простий крок: перестати вибирати тих, хто вже 25 років нами керував. Це дуже проста люстрація. Для розвитку ж економіки нам потрібні кілька першочергових кроків. Наприклад, Україна має всі підстави для перегляду своїх міжнародних фінансових зобов’язань. Перше, що я б сказав МВФ та іншим міжнародним фінансовим організаціям: ви самі ставите Україну на перше місце з корупції — і при цьому наполегливо продовжуєте давати кредити. Для чого це робиться? Значить, або ви «в долі», або спеціально це робите, щоб увігнати нас в боргове рабство. Але ми можемо і повинні цей нескінченний цикл, коли вже й онуки наші не зможуть все повернути, перервати. Як це зробили Греція, Ірландія та інші», — заявив парламентарій.

Він також нагадав про плани партії «За життя» щодо майбутнього України та закликав інші політсили висловлювати свої пропозиції та спільно планувати майбутнє країни.

«Щоб не говорили, що ми тільки критикуємо, нагадаю, що партія «За життя» пропонує будувати незалежну, нейтральну країну з сильною економікою, «Швейцарію Східної Європи», де основні, глобальні питання будуть вирішуватися референдумами, де будуть заможно жити громадяни, будуть працювати закони, не буде корупції і казнокрадства, а прізвища міністрів і президента навіть не всі знатимуть… Це — наша пропозиція, якщо у когось є інші, то ми готові їх теж слухати, обговорювати, домовлятися, разом будувати плани. Але не можна ж нескінченно, як це робить влада всі роки незалежності, не знати, не мати плану того, що ми в кінцевому підсумку будуємо», — підкреслив Вадим Рабінович.

×