Пенсії впали більш ніж на 100 доларів, поки влада каже про їх підвищення - Рабінович

Уряд України говорить про успіхи в реформах і про пенсійні надбавки, але фактично за останні кілька років пенсія пересічного українця значно зменшилася. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Я постарався розібратися з пенсійними надбавками. Наприклад, я знаю людей, яким підвищили пенсії на 50-60 гривень. Якщо чесно, тільки сьогодні познайомився з чоловыком, який говорить, що йому пенсію підвищили на 1800 гривень. На жаль, інфляція і все, що зараз відбувається з економікою в країні, з’їдає будь-які можливості якось виживати, зокрема, надбавки. У результаті досягнень, про які говорить уряд, наша пенсія за чотири роки «піднялася» приблизно з 160-180 доларів до 40-50 доларів. Ось таке ось у нас дивне підвищення пенсій», — заявив народний депутат.

«Я, до речі, зустрічався з прем’єр-міністром і запропонував йому проводити регулярні зустрічі з опозицією, щоб слухати не тільки тих, хто йому бравурно доповідає, а й тих, хто говорить зовсім інше, реальний стан справ», — розповів політик.

Причому, за його словами, українці в будь-якому випадку бачать, що справжнього поліпшення в країні, незважаючи ні на які запевнення влади, не відбувається. І саме через розчарування людей в реформах вони масово залишають країну. Парламентарій упевнений, що єдина можливість вижити в Україні для чесної людини — це голосувати за партію «За життя».

«Сьогодні в країні виживати чесній людині все важче. Тому єдина можливість вижити — це голосувати за партію «За життя» і перемагати на виборах. У політичному сенсі для очищення країни нам потрібен тільки один простий крок — перестати вибирати тих, хто вже 25 років нами керував. Я даю вам слово: коли партія «За життя» переможе на виборах, то в перший же день будуть скасовані ці вбивчі псевдореформи — освіти, медицини та пенсійного забезпечення. Це вбивство геносистеми країни», — підкреслив лідер партії «За життя».

Нагадаємо, Вадим Рабінович послідовно виступає за проведення в Україні дострокових виборів і зміну влади демократичним шляхом. На його думку, вибори президента і до Верховної Ради можуть відбутися вже в наступному році.

«У нас країна з непередбачуваним минулим і непередбачуваним майбутнім. Перевибори, як такі, залежать від дуже багатьох чинників. Я все ж хочу сказати, що моя думка не змінилася — я думаю, що в наступному році ми з вами будемо на президентських і парламентських виборах . У мене таке внутрішнє переконання», — упевнений політик.

×