Парубій закликав Євронест посилити санкції проти РФ

Сесія ПА Євронест проходить в Україні.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликає Парламентську асамблею Євронест посилити санкції проти Росії.

Про це він заявив під час зустрічі з членами Бюро Парламентської асамблеї Євронест в понеділок у Києві, повідомляє прес-служба парламенту.

«Має бути особливо важливим розуміння солідарності у відповідь викликам. Треба зупинити Путіна — це буде запорукою, гарантією безпеки і добробуту. А будь-яке загравання з агресором розглядатиметься ним як заохочення до нової агресії. Тому мають бути посилені санкції, і найголовніше – солідарність і спільна позиція», — наголосив Парубій.

У свою чергу співголова ПА Євронест Маріан Лупу запевнив у повній підтримці України з боку кожної країни, що входить до цієї організації. Він також назвав «глибоко символічним той факт, що сесія ПА Євронест проходить в Україні».

ВідеоДо чорного списку американських санкцій можуть потрапити російська розвідка та оборонна галузь

«Це знак солідарності з Україною на підтримку її суверенітету і територіальної цілісності. Ми знаємо, що таке сепаратизм і воєнні дії. Ви маєте повну підтримку від нас з боку кожної країни, що входить до нашої організації. У нас одні завдання й одні і ті ж цілі — можете на нас розраховувати», — наголосив він.

Держдепартамент США опублікував перелік російських компаній і організацій, щодо яких Вашингтон збирається ввести санкції.

У цьому списку 39 компаній і організацій і він повністю збігається з тим, який днем раніше опублікувала газета The New York Times.

Санкції пропонують ввести проти Федеральної служби безпеки РФ, Головного розвідувального управління, Служби зовнішньої розвідки.