Омелян прокоментував інформацію про захмарні надбавки очільника "Укравтодора" Новака

Раніше у соцмережах з'явилися дані про те, скільки наразі доплачують посадовцеві.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян інформацію про захмарні надбавки до зарплати в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор» Славоміра Новака.

Про це посадовець сказав в ефірі «112 Україна».

«Що нам краще: мати злодія, чи мати нормального фахівця? Однозначно нормального фахівця. І ринкова зарплата є одним з запобіжників для того, щоб люди думали про роботу, а не про якісь ліві доходи. Ми бачимо, що у випадку з Балчуном висока зарплата не спрацювала. Тепер будуть розслідування, сподіваюсь, вони будуть завершені гучними судовими справами», — сказав Омелян.

Він зауважив, що міністерство пішло шляхом надбавок, оскільки не має інших необхідних механізмів.

«Міністерство інфраструктури ще з самого початку виступило з ініціативою ринкових зарплат керівникам найбільших підприємств України. У випадку «Укравтодору», це державна служба. У нас немає можливості встановити ринкові механізми, тому ми пішли шляхом надбавок. Я вважаю і глибоко в цьому переконаний, що пан Новак — абсолютно якісна людина на своїй посаді. Це колишній міністр інфраструктури з величезним досвідом і в політичний, і в реальній сфері. Він отримує досить низьку зарплату, якщо порівняти з тими обсягами відповідальності, яку він має», — пояснив Омелян.

При цьому він назвав некоректним коментування ним точної суми, яку наразі виплачують Новаку.

«Я можу підтвердити, що у нього зарплата вища, ніж у керівників державних агентств. Це було політичне рішення, яке було прийняте Кабміном і це була одна з його умов працевлаштування в Україні», — підсумував міністр.

Нагадаємо, вчора у Facebook опублікували документ прес-служби Міністерства інфраструктури, в якому йдеться про надбавки Новаку. Згідно із документом, посадовець отримав надбавку за інтенсивність праці в розмірі 300% посадового окладу, надбавку за виконання особливо важливої роботи — ще 300% посадового окладу і премію — ще плюс 300% окладу.

«Главе Укравтодора подняли зарплату на 900%», — написал я нейтральный журналистский заголовок, при этом думая: «что бл…,…


Опубликовано Сергеем Мальневым 9 августа 2017 г.