"Не дай Боже хтось осмілиться" - Порошенко пригрозив Росії, якщо та піде у наступ

Росія заплатить велику ціну, якщо піде наступом на Україну. Для цього є усі військові засоби.

Про це заявив президент Петро Порошенко на урочистостях з нагоди Дня ракетних військ та артилерії Збройних сил України в Дівичках Київської області.

«Навіть сьогодні, коли відповідно до Мінських домовленностей, танки і артилерія калібром більше 100 міліметрів відведені на встановлені угодами відстані, саме ракетні і артилерійські частини залишаються для агресора достатньо вагомим стримуючим фактором. Який чітко розуміє, яку ціну доведеться заплатити, якщо не дай Боже хтось осмілиться перейти в наступ», — сказав він.

«Саме тому нам необхідно відточувати майстерність, швидке реагування та пересування, розгортання артилерійських та ракетних систем», — продовжив Порошенко.

«Вас відвели від лінії розмежування. Але ви маєте бути готові повернутися туди у будь-який момент і вступити в бій, якщо це буде продиктовано потребами оборони», — звернувся до військових президент.

На сьогодні майже повністю відновлений парк засобів радіотехнічної розвідки із сучасними високотехнологічними системами, розповів Порошенко.