На суд проти Януковича викликали свідком екс- постпреда України в ООН

Визначені ще три дати засідань у справі. 

На засідання суду у справі про держзраду екс-президента Януковича викликали колишнього постійного представника України в ООН Юрія Сергеєва.

Про це повідомила речниця ГПУ Лариса Сарган.

За її словами, відбудеться засідання 15 серпня, початок запланований на 10:00, а свідка викликають на 14:00.

«Прошу шановний суд, крім призначених судових засідань на визначені дати, також призначити судове засідання у справі за обвинуваченням Януковича на 15 серпня 2017 року з метою допиту свідка Юрія Сергєєва та на вказану дату змінити порядок дослідження доказів. У разі задоволення клопотання викликати у судове засідання, яке відбудеться 15 серпня 2017 року, свідка Сергєєва Юрія Анатолійовича. Після завершення допиту свідка Сергєєва продовжити дослідження доказів відповідно до раніше визначеного порядку», — навела Сарган цитату прокурора Руслана Кравченка.

Наступне засідання у справі «Україна проти Януковича» відбудеться 10 серпня о 10:00. Крім того, суд призначив додатков…


Опубликовано Ларисой Сарган 3 августа 2017 г.

Сторона обвинувачення додала, що просить про додаткове засідання через те, що Сергеєв свідок Сергеєв перебуватиме на території України тільки 15 серпня.

Наступні три засідання у справі Януковича відбудуться  17-го, 23-го і 31-го серпня.

Ще в листопаді 2016 року генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді Віктору Януковичу в приміщенні Святошинського суду, будучи на прямому зв’язку з ростовським судом, де перебував президент-утікач. Янукович обвинувачується у вчиненні державної зради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України.  

Нагадаємо, 6 липня адвокати Віктора Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко заявили про вихід з судового процесу в Оболонському районному суді Києва. Захисники утікача наголосили, що від 6 липня не братимуть участі у судовому засіданні, оскільки Янукович написав заяву про те, що відмовляється від їхніх послуг.

Як уже повідомлялося, Оболонський суд Києва дозволив здійснювати спеціальне судове провадження у справі Віктора Януковича. Такий дозвіл надали через неявку Януковича, який мав би вийти з судом на скайп-зв’язок. На заочному судочинстві прокурори наполягали.  

ВідеоУ справі про держзраду Януковичу призначили державного захисника