"Ми поїдемо!" Нардеп пригрозив виїхати з України разом із територією Мелітополя

В ефірі одного із каналів він почав сперечатися із Корчинським.

Депутат-мажоритарник з округу в Запорізькій області від «Опозиційного блоку» Євген Балицький погрожує виїхати до Росії разом зі «своїми» територіями.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна» під час суперечки з лідером партії «Братство з Дмитром Корчинським. Останній закликав Балицького і людей, які його підтримують, пошвидше виїхати до Росії.

«Ви розумієте, що з такою філософією вже Крим “поїхав”, зараз ми не можемо повернути собі Донбас. Ми поїдемо! Можливо, такі, як округ, який я представляю. Тільки ми виїдемо зі своїми територіями. Вас це зовсім не бентежить? Що залишиться?», – спитав Балицький.

Як відомо, Балицький переміг у мажоритарному окрузі №80 у Запорізькій області, до складу якого входить місто Мелітополь та Мелітопольський район. 

Нагадаємо, проти Балицького відкрите кримінальне провадження за п'ятьма статтями. Його звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України, а також у дачі та отриманні хабара, зловживанні владою та здирництві. СБУ влаштовувала низку обшуків у Балицького та його соратників і помічників у Запорізькій області.  Сам нардеп звинувачення відкидає.

За даними ЗМІ, нардеп часто їздить до Криму і задекларував на дружину «нежитлове приміщення» у Севастополі, яке, за його ж зізнанням, виявилось апартаментами в готельному комплексі «Аквамарин».

Незважаючи на велику кількість підозр щодо Балицького, Верховна Рада не отримувала подання на позбавлення його депутатської недоторканності.