Манафорта всюди на повідку водив Льовочкін - і сам розраховувався з ним - Рабінович

Екс-глава Адміністрації президента часів Віктора Януковича, народний депутат від фракції «Опозиційний блок» Сергій Льовочкін приводив на всі засідання «Опоблоку» американського політтехнолога Пола Манафорта і особисто розраховувався з ним за послуги. Таку інформацію в прямому ефірі телеканалу NewsOne озвучив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Я вражений: вся країна мовчить про Манафорта (американський політтехнолог Пол Манафорт, який співпрацював з Партією регіонів, — ред.). Ніхто його ніби як не бачив і не знає. Але це ж все брехня. В ході передвиборної кампанії на засіданнях «Опоблоку» завжди був присутній Манафорт — він приходив туди і давав дуже розумні поради з проведення кампанії, з ним був молодий перекладач. На засідання його заводив Льовочкін, сам його і виводив — і сам розраховувався з ним, ніхто інший до цього відношення не міг мати», — впевнений парламентарій.

Народний депутат вважає, що ніхто, крім Льовочкіна, з Манафортом не спілкувався і не укладав угод.

«Сидів Манафорт в кабінеті у Льовочкіна за великим столом. Ні Бойко (глава фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко, — ред.), ні хто інший з ним не спілкувалися, Льовочкін поводився, як господар ситуації», — підкреслив політик.

Також лідер партії «За життя» згадав про так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів, зазначивши при цьому, що фігуранти справи про незаконні виплати партії досі сидять у парламенті.

«Пам’ятаєте сторінки «чорної книги» Партії регіонів? Дві сторінки показали, «намалювали» — а де решта? Я свого часу подавав депутатський запит, щоб нам цю книгу показали, пред’явили. І що? Я, до речі, вірю, що ця «чорна книга» була, що були фігуранти, які й зараз сидять в парламенті — в «Опоблоці». Вони нікуди не поділися, жодної кримінальної справи не заведено. Значить, як кажуть в Україні, «трошки домовились». «Чорна книга» продовжує добре працювати», — зазначив Вадим Рабінович.

Нагадаємо, щодо Пола Манафорта були висунуті звинувачення в рамках можливого втручання Росії у вибори США в 2016 році. Крім того, політтехнологу закидають співпрацю з втікачем-президентом України Віктором Януковичем і Партією регіонів, а також відмивання грошей.

×