Максим Мартинюк пообіцяв аграріям 5,45 млрд грн (відео)

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк нагадав аграріям про можливість отримати кошти від держави на розвиток свого господарства.

Так, на своїй сторінці у Facebook політик розмістив посилання на ролик-інструкцію, яка досить детально розповідає, як скористуватися програмою фінансової підтримки від держави.

Необхідність такої піар-кампанії для проекту підтримки, заступник міністра пояснює тим, що фермерам, на його думку, нема часу розбиратись у паперах, тож слід чітко пояснити, що все це працює простіше ніж колись.

«Виділити кошти — це лише половина справи, завдання другого рівня – охопити програмою якомога більшу кількість сільгосптоваровиробників та зробити користування нею максимально комфортним та простим, — зазначає заступник міністра. — Фермери не дуже дружньо ставляться до процедурних формальностей (особливо в період надвисокого навантаження в період жнив), тож необхідність заповнювати купу паперів та збирати довідки може поховати найбільш корисну ініціативу. Ми врахували це, тому процес отримання бюджетної допомоги є а) простим; б) швидким; в) потребує мінімальної кількості документів».

Нагадаємо, 2017 року на підтримку аграріїв уряд виділив 5,45 млрд грн.

×