Кримінальна справа проти члена ВРП Гречковського була результатом конфлікту між нардепом і бізнесменом

Кримінальна справа проти члена Вищої ради правосуддя Павла Гречковського є частиною конфлікту між народним депутатом і великим бізнесменом.

Про це Павло Гречковський заявив в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Це гучний особистий конфлікт між двома впливовими людьми у нашій країні. Більше я про персоналії говорити не можу. Це один бізнесмен і один народний депутат. Тут зіграла роль політика», — переконаний Павло Гречківський.

Він уточнив, що ці прізвища були названі в ході єдиного допиту в Генеральній прокуратурі, і під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу у Печерському суді. При цьому, на вимогу прокуратури, засідання проходило в закритому режимі без преси, що передбачає заборону на розголошення тих фактів, які були озвучені в суді.

«Тому ця інформація не стала відома широкому загалу. Це накладало на мене певні обов’язки як на учасника цього цього судового розгляду. Але я хочу запевнити в тому, що коли моя справа буде слухатися в суді, я дуже сподіваюся, що це буде відкритий процес, я буду запрошувати всі ЗМІ, мені потрібна підтримка медіа, і я впевнений, що це знову прозвучить в суді і стане відомим», — сказав Гречковський.

За його словами, відкривши кримінальне провадження проти нього за спровокованим сценарієм, хтось мав намір залякати й інших членів Вищої ради юстиції напередодні старту судової реформи.

«Ці події відбувалися 21 вересня 2016 року. Штучно створюється злочин, який абсолютно не залежав від моєї волі. При цьому 30 вересня минулого року вступали в силу зміни до Конституції в частині правосуддя. Генпрокурор і міністр юстиції втрачали членство в ВРП. З цього починається політика. Для того, щоб поставити на місце всіх членів Вищої ради юстиції, потрібно було показати: дивіться, що ми можемо робити. Ось в цьому політика в моїй справі — щоб іншим не повадно було», — зазначив член ВРЮ.

Також Павло Гречковський сказав, що версії ЗМІ про його зв’язки з одіозним нардепом Грановським безпідставні, як й інші версії про вплив парламентської політики на хід цієї справи.

«За мною немає нікого з політиків, а з Олександром Грановським я навіть не знайомий», — вважає Павло Гречківський.

Як відомо, 21 вересня 2016 року Генеральна прокуратура вручила Павлу Гречковському підозра в незавершеному замаху на шахрайство (ч.3 ст 15 ч. 4 ст. 190 ККУ). 21 травня ГПУ завершила досудове розслідування у цій справі.

×