Кримінал поставив "Опоблок" над Україною

Партія «Опозиційний блок» опинилася на межі політичної смерті через останні новини з Миколаєва. З’ясувалося, що один з керівників «Опозиційного блоку», глава фракції ОБ в Миколаївській обласній раді Володимир Фроленко отримував вказівки від кримінального авторитета Михайла Титова (прізвисько «Мультик») і звітував перед ним. Відповідне відео опублікувала у своєму Facebook прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

«Він — фігурант кримінальних хронік на півдні України, його прізвище — на українських і російських сайтах в списках кримінальних авторитетів. Він — судимий за подвійне вбивство громадянин Михайло Титов, відоміший миколаївцям як «Мультик». Відео для розуміння того, як кримінальний авторитет може управляти політиком обласного рівня», — заявила вона.

На відео демонструють, як кримінальний авторитет дає вказівки керівнику «Опоблоку», а також вичитує його за допущений промах.

Зокрема, під час розмови «Мультик», у грубій формі вичитуючи Фроленко за необережне висловлювання, нагадав тому, що вони — «одна команда».

«Тобі хтось давав добро, щоб таке говорити? Вова, ти ж не сам по собі», — заявляє кримінальний авторитет представнику керівництва «Опоблоку».

У відповідь Фроленко намагається виправдатися перед «Мультиком»

Відзначимо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про затримання в Миколаєві кримінального авторитета Титова — «Мультика». За словами генпрокурора, його підозрюють у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008-2017 років займалася погрозами вбивством, позбавленням волі людей, рекетом, рейдерством, угонами, присвоєнням майна і державних коштів. Також Луценко підтвердив, що «Мультик» і його банда встановили повний контроль над миколаївським «Опоблоком».

×