Мільйонер Юрій Косюк, власник компанії з виробництва курятини «Наша Ряба» та друг президента Петра Порошенка, отримав 809 млн грн дотацій з бюджету на підтримку свого сільськогосподарського бізнесу.

Про це повідомляє телеканал «24».

 
Конфісковані мільйони Януковича віддадуть другу Порошенка - ЗМІ

«От що значить бути справжнім оптимістом і вірити в країну, а особливо дружити з президентом та ще мати кількох підконтрольних депутатів у фракції «Блоку Петра Порошенка». При чому на дотації агропідприємствам Косюка пішла ледь не половина всієї суми, яку держава виділила на підтримку всієї сільськогосподарської галузі України», — відзначають журналісти.

Як з’ясували у Центрі протидії корупції, гроші на підтримку агрохолдингу Косюка влада візьме з нещодавно конфіскованих мільярдів Януковича.

В урядовій постанові, підписаній прем’єром Володимиром Гройсманом, про порядок розподілу 2017 року конфіскованих коштів на першому місці йде Мінагрополітики, якому перепаде 22% грошей саме на фінансову підтримку сільгоспвиробників, найбільшим з яких в Україні і є Косюк. Національній гвардії та Міністерству оборони дістанеться тільки 6 та 4% конфіскованих грошей, тобто лише десята частина.

«Ось такий кругообіг грошей у природі – від сім’ї Януковича до друзів Порошенка», — резюмують журналісти.