Клопотання про запобіжний захід сину Авакова не доправили до суду вчасно

Час розгляду справи наразі не повідомляється.

Клопотання про обрання запобіжного заходу сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову не було доправлено до Солом'янського суду Києва, де мали його розглянути, до кінця робочого дня – 18:00.

Про це ТСН повідомила прес-секретар суду Яна Квітченко.

Таким чином підстав для розгляду клопотання сьогодні немає, зазначають у суді. Коли відбудеться судове засідання, повідомлять додатково.

Водночас прес-секретар Солом'янського суду зазначила, що не може надати інформацію стосовно інших судів, чи будуть туди доставлено клопотання. Однак автоматизована система реєстрації в усіх судах працює однаково.

Зазначимо, що у Солом'янському суді сьогодні чекали на засідання колишній радник голови МВС Ілля Кива, який сьогодні співчутливо коментував затримання, а також чоловіки у камуфляжі, яких Кива назвав ветеранами АТО. Вони прийшли «проконтролювати законність суду».

Клопотання про запобіжний захід сину Авакова не доправили до суду вчасно

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ влаштувало обшуки в квартирі сина глави МВС Арсена Авакова — Олександра.  У Бюро наголосили, що дії відбуваються в рамках справи щодо забезпечення МВС рюкзаками.  

У МВС у відповідь опублікувало офіційну заяву за фактом обшуків у Авакова-молодшого. Дії НАБУ в Міністерстві назвали політичними.  Сам Аваков впевнений, що син доведе свою невинуватість у суді.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак