ГПУ допитала і підготувала підозру главі Фонду держмайна

Прокуратура розслідує провадження про незаконну приватизацію в січні 2013 року частини будівлі Міністерства аграрної політики.

Учора, 22 листопада, Генеральна прокуратура допитала і підготувала підозру керівнику Фонду Держмайна України Віталію Трубарову.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook. 

«Вчора був допитаний Трубаров, який зараз є керівником Фонду Держмайна України.  Саме він не провів передбачених заходів контролю і підписав незаконний договір. Ще вчора він мав би бути затриманий. Але закон передбачає передачу такої справи і готової підозри в НАБУ. Що і зроблено», — написав Луценко у Facebook.

За його словами, прокуратура розслідує провадження про незаконну приватизацію в січні 2013 року частини будівлі Міністерства аграрної політики. Тоді Трубаров був керівником столичного відділення ФДМ.

ГПУ розслідує провадження про незаконну приватизацію в січні 2013 року частини будівлі МінАПК. Історія типова для тих ч…

Опубліковано Юрієм Луценком 23 листопад 2017 р.

«Історія типова для тих часів відвертого дерибану. Міністр і його протеже вирішили створити пивний ресторан прямо в приміщенні міністерства на Хрещатику. Звичайно — задарма. Відтак, вони діють через схему оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення», — заявив генпрокурор.

Він додав, що ремонтні роботи були здійснені «лише на папері», і їх використали для для підписання незаконної угоди про купівлю-продаж державного приміщення приватному підприємству.

Нагадаємо, раніше генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що справи економічних злочинів часів екс-президента Віктора Януковича вже на фінальній стадії.