ФСБ оприлюднила відео затримання та допиту росіянина, підозрюваного у "держзраді" на користь України

Чоловік раніше служив у складі української армії у Криму, а потім перейшов до окупантів.

Федеральна служба безпеки РФ показала відео допиту та затримання у Криму росіянина Дмитра Долгополова, який є нібито українським шпигуном.

За даними російських силовиків, затриманий чоловік є військовослужбовцем, який раніше служив у Криму.

«Федеральною службою безпеки в Сімферополі затримано громадян Росії Сухоносова Анна Станіславівна і Долгополов Дмитро Олександрович… На допиті він зізнався, що дійсно передавав секретні відомості українській розвідці», — додали у відомстві.

Як видно на відео, чоловіка привезли до відділку, де він відповідає на запитання, що причинами його затримання є нібито те, що він «передавав секретну інформацію до Головного управління розвідки Міноборони України».

Окрім цього на відео також видно ще одного «українського агента» – Анну Сухоносову, яку затримали разом із Долгополовим. Обоє підозрюваних перебували в одній квартирі.

Наразі слідчі відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду, затриманим загрожує до 20 років ув'язнення.

Нагадаємо, раніше у Генштабі підтвердили, що затриманий у Криму співробітниками ФСБ Росії Дмитро Долгополов раніше проходив службу у ЗСУ. «Ще один приклад сумних перспектив зрадників України. Діма Долгополов. Служив в лавах ЗС України (майор, заступник по роботі з особовим складом в артилерійському дивізіоні 406 обаг в Сімферополі), 2014 року зрадив присязі та перейшов на службу до окупантів, бо там більше грошей платили. Нині затриманий ФСБ», — наголосили у ЗСУ.