ДФС порушила справу проти працівників Центру протидії корупції

У ЦПК оприлюднили документ про відкриття провадження і обурилися, що їм досі не повідомили підстав для таких дій.

Слідче управління Державної фіскальної служби Києва два місяці веде розслідування у кримінальному провадженні проти Центру протидії корупції.

Про це повідомили у прес-службі Центру, оприлюднивши відповідь ДФС на запит адвоката Дмитра Онученка, який представляє інтереси ЦПК.

«За результатами розгляду листа від 11.07.2017 повідомляємо, що 09.06.2017 СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві, за заявою третіх осіб про кримінальне правопорушення службовими особами ГО «Центр протидії корупції» внесено до ЄРДР кримінальне провадження за №32017000000000081″, – йдеться у документі.

ДФС порушила справу проти працівників Центру протидії корупції

Своєю чергою член правління ЦПК, адвокат Олена Щербан заявила, що фіскали не повідомили ні підстав для порушення кримінальної справи, ні суті претензій, ні статті Кримінального кодексу, за якими відкрито провадження.

«Це свідчить про те, що податківці зараз в активному пошуку компромату на нас і відкрили кримінальну справу авансом, а тепер будуть шукати, що б нам «пришити», отримувати доступ до наших документів, робити виїмки, обшуки та прослуховувати керівництво тощо», — наголосила вона.

Голова правління ЦПК Віталій Шабунін назвав порушення кримінального провадження продовженням тиску на організацію і активізацією спроб заблокувати її роботу.

«Це – послідовне продовження кампанії проти нас, мета якої – знищення організації. Скоріше за все, «третя особа», за заявою якою фіскали порушили нову справу, це – колишній помічник Миколи Мартиненка народний депутат Павло Пинзеник. Він погрожував нам позбавленням статусу неприбутковості. Його звинувачення настільки абсурдні і безпідставні, що навіть фіскали не можуть кваліфікувати їх у конкретні статті Кримінального кодексу», — зазначив він.

За словами Шабуніна, жодних порушень з боку ЦПК немає і не було, тому «у відповіді податківців – ніякої конкретики, за два місяці розслідування їм нема чого сказати по суті наших звинувачень».

Клоуни Порошенка почали проти нас чергове кримінальне провадження. Скоріше за все, за заявою клоунів Мартиненка http://bit.ly/2u3k5NN. Фіксуємо наше ставлення до цього цирку і його керівників гіфкою нижче.


Опубликовано Vitaliy Shabunin 2 августа 2017 г.

Нагадаємо, раніше керівнику Центру протидії корупції вручили повістку троє військових у супроводі молодиків з камерою. Водночас Шабунін запевнив, що є непридатним до служби за станом здоров’я, а виклик до військкомату організував один із чиновників. Після цього антикорупціонер прийшов до Дніпровського військкомату у Києві, щоб з’ясувати, чому він отримав повістку. Біля будівлі у нього виникла словесна перепалка з активістом-блогером з Луганщини Всеволодом Філімоненком, який згодом пирснув Шабуніну в обличчя з газового балончика.