Апеляційний суд залишив екс-прокурора Суса під домашнім арештом

Більш суворий запобіжний захід йому не обрали.

Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Солом’янського райсуду про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для колишнього заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса.

Про це пише Укрінформ.

«Рішення суду першої інстанції залишено без змін», — заявили в суді.

Щоправда, скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо більш суворого запобіжного заходу з альтернативою внесення застави для Суса cуд залишив без задоволення.

ВідеоЕкс-прокурора Дмитра Суса посадили під цілодобовий домашній арешт на 2 місяці

Нагадаємо, у квітні старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса звільнили за приховування статків у своїх деклараціях. 

Сус не вказав у своїй декларації за 2015 рік зареєстрований на нього автомобіль Citroen C4. У деклараціях за 2015 і 2016 роки він не вказав інформації про тимчасове користування кімнатою у Києві, а також про продаж автомобілів Peugeot 406 та Citroen C4.

Перед цим прокурора понизили на посаді і перевели з департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури до відділу з розслідування кримінальних проваджень.

Сус був фігурантом гучного скандалу між НАБУ і ГПУ, а також ще одного скандалу — коли оформив на свою 85-річну бабусю елітний позашляховик Audi Q7, а після викриття оголосив машину у розшук.

Також керівник САП Назар Холодницький розповів, що Сус нібито привласнював майно і не вносив його до протоколу обшуку.

Раніше Сусу оголосили підозру, після чого суд відправив екс-прокурора під домашній арешт на два місяці.