Антикорупціонери дісталися чинів Нацполіції

Детективи Національного антикорупційного бюро та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проводять обшуки за місцем реєстрації та проживання низки посадових осіб Національної поліції в рамках розслідування так званої «справи рюкзаків». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Йдеться про осіб, які за посадою контролюють процеси матеріально-технічного забезпечення і логістики структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ. Обшуки проводяться в Києві та Київській області», — повідомляє прес-служба НАБУ в середу вдень.

В інформації вказується, що ці, а також інші розшукові слідчі дії проводяться для з’ясування обставин, виявлених раніше детективами в ході розслідування кримінального провадження про розтрату понад 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для потреб МВС України в кінці 2014 — початку 2015 років.

Детективи з’ясовують обставини, пов’язані з підробкою складських документів щодо поставлених рюкзаків.

«Зокрема, низку з них (документів — Gazeta.ua) переробили «зворотною датою», акти прийому здійснювалися без фактичної поставки товару, який доставляли пізніше тощо. Викриті факти долучені до матеріалів слідства», — уточнили в прес-службі бюро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явилось відео затримання Авакова-молодшого